O nás

Tým KP cycling byl založen 4. srpna 2016 duem cyklistických nadšenců a jejich rodin. Jedná se o zbrusu nový tým na cyklistické scéně. Avšak členové se cyklistice věnují již řadu let. Tak nějak se nám cyklistika vryla pod kůži a jsme jako jeden celek.

Nejde však čistě jen o sport, ale i o další možnosti, příležitosti a krásy, které nám cyklistika nabízí. Navíc mužeme podotknout, že závody, kterých je po naší vlasti pořádáno nespočet, jsou krásným zpestřením cyklistického a rodinného života. Hlavně pak především atmosféra, která je vždy elektrizující a každé protnutí cílové pásky uspokojí ať už dorazíte na dvoustém, či třicátém osmém místě. Každý dojezd je sladkou odměnou za úsilí, které tomuto sportu věnujete a vřele můžeme doporučit tento jedinečný a nepopsatelný pocit.

Našim posláním je prezentovat cyklistiku v širokém okolí, účastnit se vybraných závodů a tak nějak se pokusit motivovat mladší ročníky, aby se zvedli od počítačových her či sociálních sítí a začali více trávit čas venku s opravdovými kamarády a třeba se i věnovali sportu. Jde přeci o naše nastávající generace a nedokážeme se smířit s tím, že děti začínají býti až příliš pohodlné, obézní a sportovně neohrabané.

Nadále máme za cíl spojit cyklistickou komunitu a učastnit se společných výjezdů, tréninků a dalších aktivit. V neposlední řadě máme osobní sen, účastnit se jako diváci slavné Tour de France a zkusit urazit některou z etap, tak, abychom okusili, co profesionální cyklisté musí zažívat po dobu třech týdnů. Pokud nam to vyjde, o všem budeme pravidelně a aktualně informovat na našem webu.